Bragga

Forum klanu Bragga ;]


#1 2009-08-06 17:48:56

ArthasTheOne

Widmowy Wojownik^^

Skąd: Kalsko koło M-cza
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Przedstaw się ;]

Piszcie tu jak się nazywacie lub jak chcecie żeby na was mówiono :d
Ile macie lat???
Skąd jesteście???
Zainteresowania
Ulubione profesje w L2???
Staż gry i serwery na których grałeś




Marcin lat 19 mieszkam w przepieknej miejscowości Kalsko koło Międzyrzecza aktualnie pracuje w wakacje xD po wakacjach idę do 4 klasy Technikum ekonomicznego w M-czu.Interesuje się sportem gram aktualnie w klubie piłkarskim ;D
Nie mam ulubionej profesji w L2 ale PW to moja ulubiona profka bo grałem nią najdłużej xD
Serwery Stary gof empire enroth frozen zone exi

Offline

 

#2 2009-08-06 19:53:07

DarkDragon

Nowy użytkownik

Skąd: Kalsko
Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przedstaw się ;]

Wojtek lat 16 mieszkam w Kalsku ^^. Interesuje sie w zasadzie wszystkim po troche.  Moja ulubiona profesja to hmmm
od pewnego czasu to sh. W L2 gram około 3 lat ( Empire ,GoF ,Extreme i jakis jeszcze )

Offline

 

#3 2009-08-11 20:13:56

Ethnis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstaw się ;]

Kamil lat 17 mieszkam w eudezet. Uczę się na Fryzjera. Interesuję się sportem a dokładniej hmmm.. Piłka oczywiście ale jako Kibic a uprawiam Muay Thai myśle też o MMA. Jestem Fanatykiem naszego lokalnego jedynego klubu sportowego ŁKS. Moja ulubiona postać w l2? nie ma takiej każdą zajebiście gram, a moja przygoda z l2 ? hmm od c3 serwy różne już nie pamiętam nazw było ich w uja... Pozdro!

Ostatnio edytowany przez Ethnis (2009-08-11 20:14:17)

Offline

 

#4 2009-08-29 23:56:31

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Przedstaw się ;]

Patryk, lat 23. Mieszkam w Tczewie. Z wykształcenia technik informatyk. Aktualnie pracuje jako operator maszyn i studiuje zaocznie grafikę
W L2 gram w zasadzie od poczatku, jak zaczely powstawac pierwsze serwery c1. Gralem praktycznie kazda klasa oprocz supportu i nozy, dlatego teraz robie th.
Gralem troche na serwerze oficjalnym, ale podniesli ceny pre-paidow, i oplacanie 2 kont bylo juz troche klopotliwe.
Od czasu gdy zaczeli wprowadzac jakies kamaele, gracje itp L2 przestalo mi sie podobac. Zrobilem roczna przerwe. Teraz wracam i chce grac na interlude, dlatego tez wyladowalem na gofie
Mam troche malo czasu na gre, praca, szkola, kobieta... Ale staram sie byc zawsze wieczorem na conajmniej 2 h. Mniej wiecej 21-23, czasem troche szybciej, czasem troche dluzej
Przezylem ostatnio spora strate, w stacjonarnym kompie poszedl mi procek i teraz mykam na laptopie. 2box odpada u mnie, siegie bede musial grac na kompie brata ktory ma podobne parametry no ale nie ma zintegrowanej karty graficznej

Mam nadzieje ze bedzie sie nam dobrze wspolpracowalo

Offline

 

#5 2009-09-08 14:15:49

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Przedstaw się ;]

Wypowiedz w tym temacie powinna byc obowiazkowa. Tak samo jak rejestracja na forum...
Za to powinno sie wyrzucac z klanu
Zazwyczaj nie chce mi sie gadac z ludzmi o ktorych nic nie wiem

Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd (2009-09-14 16:30:40)

Offline

 

#6 2009-09-08 18:45:12

ArthasTheOne

Widmowy Wojownik^^

Skąd: Kalsko koło M-cza
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się ;]

Od teraz nie ma biernego uczestniczenia w forum/klanie ;]
Gwy masz racje ;d

Offline

 

#7 2009-09-08 20:33:49

Xiphias

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się ;]

Zrozumiałem sugestię ;-)

Na imię mi Przemko (ładnie brzmi po staropolsku), lat 24, mieszkam w małym miasteczku niedaleko Skarżyska-Kamiennej. Z wykształcenia elektronik ale praktycznie informatyk. W L2 gram od kroniki C4, z tym że miałem dziwne podejście i długo grałem bez klanu. Potem na mid i high serwerach nauczyłem się walczyć pvp, lecz nigdy nie biłem się na większych masówkach. Ponadto absolutnie zawsze grałem magami, obecną klasą gram po raz pierwszy tak dla odmiany. Nigdy nie brałem udziału w wojnie o zamek. Poza tym jestem fanem gier rpg w świecie fantasy i całej serii UT gdzie też trochę gram po sieci.

W skrócie to tyle. Pozdrawiam.

Offline

 

#8 2009-09-09 17:49:16

DarkDragon

Nowy użytkownik

Skąd: Kalsko
Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przedstaw się ;]

Moze tak bez przekleństw    no ale tez popieram

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wale-z-axsa.pun.pl www.empiremt2.pun.pl www.benedictus.pun.pl www.ur-rolnictwo.pun.pl www.game-bakugan.pun.pl