Bragga

Forum klanu Bragga ;]


#1 2009-09-04 19:54:26

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Crafting

SYSTEM CRAFTINGU BY GWYNBLEIDD

Ktoś komu się chce robi spoile. Dokładnie 2. Jeden na około 45 lv, drugi na około 65 lv.
Każdy spoil musi mieć sin eatera, quest pet z questa Repent your Sins (bierze się go od postaci która stoi 20 sek biegu z teleportu do Hardins z Giran, biegnąc prawą stroną).
Spoiling odbywa się tylko i wyłącznie przy odpalonym sin eaterze, przez co spoil dostaje 0 expa i moze siedziec dowolny czas w danym spocie.
Spoil 45 siedzi w branded, pierwsze sale. Moby do bicia to:
Gigant Confessor (42)
Lith Shaman (42)
Oba dawały na serwie 5x spoil po 2 Stone of Purity i 3 Coarse Bone Powder.

Spoil 45 tez sie przydaje pod aden, na mobach Vanor Silenos Grunt. 2-3 Mithril Ore (na durable metal plate) + od czasu do czasu Mold Glue + EWC, które można sprzedać i kupić inne matsy, lub robić Overenchanty na broni C.

Na dobrze rozwiniętych serwerach gdzie jest popyt na CBP i SoP wystarczy zrobic 2 spoile 45 i walic tylko CBP i SoP, nadwyzke sprzedawac i kupowac inne matsy. Ale na naszym serwerze nie ma popytu ani podazy na nic
Spoil 65 spoiluje inne przydatne matsy wg drop calculatora.  Np. Oriharukon Ore na Doom Scoutach... Itd itp. W razie czego podpowiem gdzie co leci.

Aktywny spoil 70+ (np. Tequilla) do recek i keyów w klanowym party.

To są spoile i spoty mniej więcej. A klanowy spoiling wygląda następująco:
Każdy klanowicz co tydzień musi wyspoilować określoną ilość matsów. Np. 500 CBP, 300 SoP, 300 Mithril Ore, 500 varnish, ileś tam cokes itd itp.
500 CBP to jest 20 min dziennie przez 5 dni.
500 CBP x 10 klanowiczów = 5000 CBP.

Crafter musi sobie przejść spoilem przez pare spotów, obliczyć czas i ilość wyspoilowanych matsów. Sporządzić listę dla każdego klanowicza, ale każdy musi mieć identyczną. Jedne matsy spoiluje się lepiej, drugie gorzej. Każdy musi mieć to samo.
Tygodniowy spoiling nie może trwać więcej niż 3-4 h tygodniowo. Bo nie każdy ma tyle czasu na grę.

+ pamiętajmy że klanowy spoiler aktywny cały czas spoiluje matys expiąc tylko w miejscach gdzie jest dobry spoil.

To wygląda tak mniej więcej, w razie pytań pytać

Offline

 

#2 2009-09-04 22:09:39

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Crafting

Dostałem pytanie czy ludzie dostaną passy na spoili czy mają robić osobne konto.
To zostawiam w gestii CL i RK Ale myślę, że jak każdy będzie miał swojego spoila to będzie lepiej dla klanu. Poza tym dostęp do klanowego spoila będą mieli też nowi klanowicze, którym nie można ufać ]:-> Jak każdy będzie miał swojego, to będzie lepsze dla klanu i dla samego klanowicza, będzie mógł spoilować na własną rękę i nie będzie musiał czekać, aż klanowy będzie wolny.


Poza tym: WYPOWIADAĆ SIĘ NA TEN TEMAT. Jest bardzo ważny. Dotyczy waszych przyszłych A/S Grejdów Im bardziej dopracowany będzie system tym szybciej będziemy mieli sprzęcior

Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd (2009-09-04 22:10:40)

Offline

 

#3 2009-09-05 19:22:12

Ethnis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Crafting

"
Aktywny spoil 70+ (np. Tequilla) do recek i keyów w klanowym party."

Jebać srequile ! WYPEIRDALAJ WYPIERDALAJ!! WYPIERDALAJ!!!
WYPIERDOLIĆ PIZDE Z KLANU!

Offline

 

#4 2009-09-07 07:25:52

Xiphias

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Crafting

Dobra ja zrobiłem jednego spoila, rozwine go do ok. 48 lvlu, mobki powinny być szaroniebieskie a więc łatwe do bicia i dawać full dropu. Ilość matsów które "trzeba" wyspoilować mimo wszystko wydaje mi się dość wysoka, ale to się okaże w praktyce. Mam nadzieję ze inni też się przyłączą no i przydało by się żeby ktoś to kontrolował, zamiast bezpośrednio wrzucać do cwhu, dawać je komuś upoważnionemu kto sobie zanotuje co i jak. To oczywiście tylko sugestia.

Mój spoiler to krasnalka o nicku YingYang, jak będzie miejsce dodajcie ją do klanu.

Ostatnio edytowany przez Xiphias (2009-09-07 07:27:09)

Offline

 

#5 2009-09-07 16:16:58

ArthasTheOne

Widmowy Wojownik^^

Skąd: Kalsko koło M-cza
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Crafting

Ja też robię spoila ;D Zobię go pod HS czyli wyexpie go gdzieś 70+ ^^

Offline

 

#6 2009-09-08 14:14:22

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Crafting

Ja osobiście chyba niestety nie bede mial czasu robic spoila W razie czego pozycze od Ice'a
BTW Ethnis to Iceman ?

BTW2 miałem na jednym serwie nick Ethiss ;P

Offline

 

#7 2009-09-08 18:46:02

ArthasTheOne

Widmowy Wojownik^^

Skąd: Kalsko koło M-cza
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Crafting

Ta Ethnis to Iceman ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.empiremt2.pun.pl www.ur-rolnictwo.pun.pl www.wale-z-axsa.pun.pl www.game-bakugan.pun.pl www.benedictus.pun.pl