Bragga

Forum klanu Bragga ;]


#1 2009-09-29 11:19:15

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Klanowa rewolucja !

Witam serdecznie wszystkich klanowiczów A w sumie tylko 5% klanowiczów, 3/4 nie gra, a połowa z tych którzy grają nie zaglądają na forum

Wczoraj zalogowałem się z zamiarem wyjścia z klanu. Zalogowany był Iceman. Zaproponowałem mu stworzenie nowego klanu, bo Bragga upadła. Byliśmy wczoraj gotowi opuścić klan i stworzyć nowy. Lecz po chwili namysłu, doszliśmy do wniosku, że wystarczy tu zrobić PORZĄDNĄ czystkę.

Arthas, do Ciebie słówko. Nie obraź się, ale nie nadajesz się na CL. CL nie powinien opuszczać klanu, żeby zrobić subę. Powinieneś walczyć, żeby ten klan miał jakąś przyszłość i razem z klanem zrobić subę. Wywalać ludzi, przyjmować nowych i ogólnie rządzić. Z tego co widzę nie robisz nic, i zostawiłeś klan na barkach Icemana, który (jak mi się zdaje) nie chce nic poprawić, żeby Ci się nie wpieprzać w klan. Od kiedy przyszedłem do tego klanu nadal jest 3 lvl. Lvlowanie klanu, zdobycie akademii to są priorytety. Jedyny + to zdobyłeś clan hall - i chwała Ci za to. Ale ustawić buffów i teleportów to już się nie dało

Nie fochuj się i się nie denerwuj, ale nie da się ukryć, że klan nie funkcjonuje. Jest klanem "żywych trupów". 23 osoby, a online max 2-3 dziennie.

Wg regulaminu klanowicze powinni być zarejestrowani na forum i na nie zaglądać.
Moja propozycja jest taka: osoba która nie wypowie się w tym temacie powinna zostać wydalona z klanu.
Powinniśmy znaleźć serwer TS lub Ventrillo. Takie sprawy powinno się omawiać, a nie opisywać.

Druga propozycja wygląda następująco: jeżeli moje żądania nie zostaną spełnione (tj. nie usuniecie nieaktywnych ludzi), odejdę z klanu i stworze własny, w którym będę potrzebował 2 osob:
- osoby reprezentatywnej, pełniący funkcję CLa tylk z nazwy, tj. będzie reprezentował klan na arenie między klanowej, ally itp. + będzie miał wpływ na dezycje CL
- zastępcy który będzie pełnił funkcję CLa na równi ze mną (klan z 2 CLami), czyli może podejmować decyzje niezależnie odemnie


Na zastępcę chciałem właśnie wziąć Icemana.

Pytanie do Arthasa, czy pozwolisz nam przejąć władzę? Zostałbyś osobą reprezentującą klan. Co do tej pory robiłeś Rządzenie i czarna robota zostaje dla mnie i Icemana w takim wypadku. Jeśli nie to opuszczę klan i tworzę nowy. Iceman liczę na Ciebie


Jeżeli Arthas się zgodzi na przejęcie władzy, każdy kto nie wpiszę w tym temacie do godziny 23 zostanie wydalony z klanu.

Jeżeli Arthas nie zgodzi się i każe mi opuścić klan, nie musicie się wpisywać, logować, grać - w ogóle róbta co chceta jak do tej pory.

PS: Możecie mieć mi za złe, że przez ponad tydzień w ogóle się nie pojawiałem. Miałem sesję poprawkową. Tj. 6 egzaminów Trzeba było się troszkę przyłożyć. Teraz będę miał czas, żeby zająć się klanem, ale to zależy głównie od Arthasa.


POZDRAWIAM

Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd (2009-09-29 21:01:24)

Offline

 

#2 2009-09-29 17:38:30

Xiphias

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Klanowa rewolucja !

Dobrze prawi :-)

Offline

 

#3 2009-09-29 19:25:31

ArthasTheOne

Widmowy Wojownik^^

Skąd: Kalsko koło M-cza
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Klanowa rewolucja !

Gwy dobra przejmujcie władzę w klanie ale nie martw się ja też będę was rozliczał ^^ więc tak darkdragon napewno nie wyrzucamy kolega z mojej wioski bardzo czesto gra xiphias innana zostaja a reszta to nie wiem ;/

Offline

 

#4 2009-09-29 19:31:03

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Klanowa rewolucja !

Reszta wylatuje Chociaż może ktoś się pojawi w grze lub na forum do 23, więc jeszcze mają szanse. Od jutra zaczynamy budować klan na nowo.

Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd (2009-09-29 21:01:01)

Offline

 

#5 2009-10-03 21:21:31

DarkDragon

Nowy użytkownik

Skąd: Kalsko
Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Klanowa rewolucja !

Wyrzucony i powrócił

Offline

 

#6 2009-10-04 00:06:30

Gwynbleidd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Klanowa rewolucja !

Akcje trzeba będzie powtarzać co jakiś czas żeby ludzie na forum zaglądali

Offline

 

#7 2009-10-04 11:35:06

DarkDragon

Nowy użytkownik

Skąd: Kalsko
Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Klanowa rewolucja !

Ja raczej jak nie na darku to na SEXownej siedze albo na exi xD

Offline

 

#8 2009-10-04 11:36:30

ArthasTheOne

Widmowy Wojownik^^

Skąd: Kalsko koło M-cza
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Klanowa rewolucja !

kurrr... ale ty masz człowieku osraj to exi!!! albo grasz tam albo tu!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdhbratnieslowo.pun.pl www.benedictus.pun.pl www.ur-rolnictwo.pun.pl www.game-bakugan.pun.pl www.wale-z-axsa.pun.pl