Bragga

Forum klanu Bragga ;]


#1 2009-08-14 19:20:55

Onomato

Gość

Onomato

ODNOŚNIE GRY:

1. Nick postaci: Onomato
2. Profesja:
3. Lvl: Serwer rusza jutro wiec.......
4. Subki/noble (lvle) ? (jeśli nie masz to czego brakuje do subki/nobla): -------------
5. Sprzęt: -------------
6. Doświadczenie w grze: Gralem bardzo dlugo w L2. Duzo sie nauczylem i uwazam ze dobrze gram.
-inne postacie (lvle): -serwery (gdzie i ile czasu): Moja ulubiona postacia jest Palek...a tak poza tym to lubie grac summonerami, Bishem, Warlordem i WC. Nie pamietam wszystkich serwerow na jakich gralem. Pamietam Survivala, Frintezze, War of Races, Dex,Dragon Network. Gralem zawsze dopuki klan sie nie rozpadl.
-klany (gdzie i ile czasu): Zawsze mialem swoich ziomkow z ktorymi gralem bardzo dlugo. Nasz klan to Criticized. Na kazdym serwie ktorym gralem on byl.
7.Ocen swoja wiedzę o grze w skali od 1 do 10 (gdzie 1 to słabo a 10 wiem wszystko): Hmmmm.....9
8. Czy masz mikrofon i zainstalowanego tsa: Mam mikrofon i mam TSa choc wole uzywac VT....moim zdaniem jest lepszy ale jak kto woli ;]
9. Uwagi własne: Licze na pomoc od klanu...ja tez jestem sklonny do pomocy jesli tylko mam czas. Nienawidze bluzgania sie na VT czy TSie bo to wydaje mi sie smieszne...ja nie gram o zycie. Gram FOR FUN.

ODNOŚNIE TWOJEJ OSOBY:

1. Imię: Mateusz
2. Wiek: 18
3. Skąd grasz (miasto): Inowrocław
4. Na jakim sprzęcie grasz (procek, ram, karta graficzna): Nie chce mi sie pisac .....dobrego mam kompa ;] (chyba to wystarczy)
5. Szybkość łącza i rodzaj: A co to za roznica?...L2 dziala mi bez zarzutu.
6. Zainteresowania (oprócz l2): koszykowka
7. Dlaczego wybrałeś Bragga, co cię motywuje do gry: Szukam takiego klanu ktory jest ogarniety....mam nadzieje ze gracie jakas fajna ekipa ktora nie jest lamusami....nie chce miec w klanie noobow ( newbe to co innego )...ja chce tu wymiatac z klanem.
8. Jak często jesteś on-line? (ile czasu grasz dziennie/ w tygodniu): Gram od 9 rano do 15-16....potem tak od 19. To roznie jest ale zazwyczaj gram tak jak napisalem.
9. Czy masz wolne weekendy: Nie potrafie odpowiedziec na to pytanie bo niewiadomo co sie wydazy...jesli RB, Siege itp. to zazwyczaj jestem jesli mnie CL poprosi zebym byl bo jestem potrzebny.
10. Czy zapoznałeś sie z regulaminem i go akceptujesz: Taaa. Bez problemu ;]
11. Uwagi własne: Juz pisalem

 

#2 2009-08-14 19:33:48

Onomato

Gość

Re: Onomato

Zapomnialem wpisac profe. Na 99% bede gral SK. Chociaz jeszcze nie wiem na co sie zdecyduje...ale chyba SK.

 

#3 2009-08-18 16:38:44

ArthasTheOne

Widmowy Wojownik^^

Skąd: Kalsko koło M-cza
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Onomato

pisz w grze pm me Arthas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcraft3bn.pun.pl www.naszeswinkimorskie.pun.pl www.clanupk.pun.pl www.3zakonyrp.pun.pl www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl